Zkušenosti absolventů 1. ročníku

„Mé setkání se SAT NAM RASAYAN od základu změnilo můj mnohaletý přístup k terapiím, které provádím a zároveň i ke klientům. Profesionálně se věnuji práci v oblasti regenerace těla od roku 1992 a za tu dobu jsem se naučila množství různých technik i jejich vzájemné propojování.
SNR slouží k aktivaci sebeléčení a samoregulačních sil každého z nás. Na první pohled se zdá, že při samotné práci se nic neděje a přitom se děje toho tolik, že skutečně se velice těžko hledají slova. Nádherné na této metodě je to, že každému z nás nabízí úžasně jednoduchý přístup k vnitřnímu tichu a je nádherné sledovat jak mnoho našich každodenních konfliktů a nerovnováh se v této tiché přítomnosti velice jednoduše vyřeší tím, že přestanou být…
Jádro a srdce této práce je zatím pro mě ta nejsilnější energie, kterou jsem poznala.“

Ingrid, Brno, terapeutka

“Na kurz Sat Nam Rasayan jsem se přihlásila v době, kdy jsem pátrala po nějakém výcviku v oblasti meditace. V té době jsem se věnovala asi druhým rokem kundaliní józe a bylo mi sympatické, že Sat Nam Rasayan z této tradice vychází. Přiznám se, že jsem ze začátku nevěřila, že je prostřednictvím Sat Nam Rasayan možné léčit. Zajímala mě jen první část procesu, a to uvedení do stavu hluboké meditace. V dnešní době, tedy osm měsíců od začátku výcviku, už pro mne ani mé blízké není nic zvláštního na tom, že jim pomocí Sat Nam Rasayan rozpouštím bolesti a jiná trápení. Sat Nam Rasayn se může naučit kdokoliv, nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti. Jediné, co mě mrzí, je to, že jsme se to neučili už na základní škole.”

Gabriela, Praha, HR manager, kouč a lektor

“První rok výcviku Sat Nam Rasayan rozšířil zejména mé možnosti práce na individuálních lekcích KJ. K možnostem relaxace přibylo Sat Nam Rasayan, které velmi vítám jako nástroj hluboké relaxace a léčení a také jako diagnostický nástroj. Díky Sat Nam Rasayan jsem také poznala nové krije a meditace KJ, které jsou výborné pro všechny, kteří cítí pomoc druhým jako své poslání. Učím se a trénuji léčení na dobrovolnících z řad svých studentů a podle rostoucího zájmu soudím, že to opravdu funguje.”

Šárka, Brandýs nad Labem, učitelka kundaliní jógy

„SNR mi ukázalo, že i když nevytvářím žádnou činnost, tak se děje spousta věcí. Mile mě překvapil osobní přístup učitelů, příjemná a přátelská atmosféra na lekcích.“

Katka, Praha, návrhářka, učitelka kundaliní jógy