Meditace a info – večer pro zájemce o výcvik SNR

pátek, 15. července 2016, 19:30-21:30

Sat Nam Rasayan pictureKde: Centrum Kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha 1
Lektor: Kai Michaelis (Mnichov)

Tento workshop je určen pro zájemce o bližší seznámení s léčitelským uměním Sat Nam Rasayan, zejména pro ty, kteří uvažují o jednoletém výcviku v Sat Nam Rasayan.

Cena: 350,- Kč

Co je Sat Nam Rasayan?

Sat Nam Rasayan je meditativní léčitelské umění vycházející z kundaliní jógy. V pověření Yogi Bhajana ho od roku 1989 vyučuje Gurudev Singh, který postupně vzdělává další učitele. . „Sat Nam“ znamená „duše“, „Rasayan“ znamená „plynutí“.

Na výcviku získá účastník krok za krokem přístup ke speciální meditativní vědomé pozornosti. Praktikování kundalíní jógy tento přístup usnadní, ale není podmínkou. V tomto stavu vědomí je možné, pouze pomocí pozornosti a bdělosti, navodit rovnováhu životní síly, pěti elementů, svalů, nádí a meridiánů. Tak může nastat léčení.

Pravidelná praxe Sat Nam Rasayan se pozitivně projeví i v každodenním životě: zážitek velké síly, která spočívá v tomto tichu a nekonání, dává radost, uvolnění a odvahu do života. Sat Nam Rasayan je přímou cestou k vědomí a intuitivnímu životu.

Meditace SNR

Meditacemi nás provede Kai Michaelis z Mnichova, dlouholetý a zkušený učitel SNR a kundaliní jógy. Jedná se o sled cvičení o délce 8 až 15 minut, které nás uvedou do stavu vědomé pozornosti v přítomnosti. V průběhu výcviku se tento stav prohlubuje a stabilizuje.

Na závěr proběhne informační večer především pro zájemce o jednoletý výcvik, aby se blíže seznámili s postupy zde používanými. Je otevřen samozřejmě i dalším zájemcům o tuto meditativní techniku, včetně terapeutů a všech, kteří jsou v častém kontaktu s lidmi.

Přihlášky a další informace

Hana Kyralová
hanka@lehkostbyti.eu, tel: 605 233 584