Uvolnění a rovnováha pomocí meditativní mysli

Sat Nam Rasayan s Guru Jiwan Kaur (Řím)

9.-10.2.2019

Centrum kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha 1

Srdečně zveme všechny zájemce o meditaci a osobní rozvoj na otevřený workshop Sat Nam Rasayan.

Zažijte ticho, které vám pomůže najít rovnováhu a aktivovat sebeléčebné síly těla a mysli, pomocí meditací z kundaliní jógy a práce s vnitřní pozorností Sat Nam Rasayan.

Guru Jiwan Kaur – učení Yogi Bhajana začala studovat na počátku osmdesátých let a učitelkou kundaliní jógy se stala v roce 1986. Působí jako vedoucí trenér KRI pro úroveň 1 & 2 a také pro úroveň 3 – ’21 stupňů meditace’ a jako mentor pro nové trenéry ve Vodnářské akademii. V roce 1989 se setkala s Guru Dev Singhem a od té doby s ním studuje Sat Nam Rasayan. Nabízí individuální sezení a má oprávnění vyučovat Sat Nam Rasayan ve výcviku úrovně 1 a 2.

Vyučuje také v kurzech zaměřených na vědomé těhotenství a spoluzakládala jógový program pro děti “Yoging & Growing” a trenérský program založený na kundaliní józe a západní psychologii. Od roku 1990 vede Shakti Association a Shakti YogaLab, centrum pro kundaliní jógu a Sat Nam Rasayan v Římě.

 

Cena early bird do 31.1.   4 100,- (2 200,- 1 den)

Cena od 1.2.                          4 500,- (2 300,- 1 den)

 

Přihlášky emailem: hanka@lehkostbyti.eu

www.satnamrasayan.cz

Sat Nam Rasayan je meditativní technika vycházející z kundaliní jógy, která napomáhá osobnímu rozvoji, rozvoji neutrální mysli a meditativního nastavení v každé situaci našeho života, přinášející moudrost a svobodu rozhodování. Učí nás být v přítomnosti, svém tichu a setkávat se s lidmi bez ovlivnění vlastními projekcemi a předsudky. Bývá charakterizována jako léčitelské umění, protože dává systému podnět k sebeléčení, rozpouštění tendencí a omezení v těle, mysli a emocích. Dále učí větší rozlišovací schopnosti ve vnímání, což využijí jak učitelé jógy a praktikující, ale i terapeuti a všichni, kdo pracují s lidmi.

Sat Nam Rasayan ti dá možnost
– zaintegrovat do svého života klid a uvolněnost
– rozpouštět nezdravé vzorce chování
– léčit ostatní
– najít snáze přístup k umění meditace
– mít v každém okamžiku jasnou mysl a být přítomný
– prohloubit svou intuici